/Files/images/судно2.jpg

Судномодельний гурток

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді. Саме тому гурток судномоделювання, який працює в нашому Центрі від часу заснування закладу, користується популярністю серед хлопчаків всього міста. Оволодіння знаннями читання й виконання креслень, формування умінь і навичок роботи із столярним та слюсарним інструментом, виготовлення та запуск складних, трудомістких судномоделей, вивчення будови суден та теорії суднобудування- основні завдання діяльності гуртка. Для вихованців тут робиться усе, щоб цей вид технічної творчості був цікавим і захоплюючим. Він не лише розвиває у дітей інженерні навички, а й допомагає їм набувати знань з фізики, хімії, креслення та інших дисциплін.

Крім того, вихованці дитячого творчого об’єднання- багаторазові призери обласних змагань та турнірів із судномоделювання (моделі до 600 мм ), переможці та призери регіональних, обласних та Всеукраїнської виставок науково-технічної творчості (в розділах спортивно-технічне та стендове моделювання), призери обласної спартакіади з науково - технічної творчості, призери обласного віртуального конкурсу історико - стендового музейного моделювання, інструктори відкритих майстер-класів для учнів шкіл міста.

Протягом всього періоду існування секції її наставниками були Корецький Валентин Іванович, Кіпріянов Василь Миколайович, завдяки кропіткій праці яких гурток піднявся на високий навчальний щабель. За їх ініціативи на території Центру було побудовано та згодом модернізовано басейн для навчальних тренувань та проведення змагань.

Відтепер дитяче творче об’єднання очолює людина великої душі, безмежної віри в дітей та надзвичайно ерудований викладач Кириленко Олег Владиславович.

/Files/images/gurtki/судномодельний (4).jpg/Files/images/gurtki/судномодельний.JPG/Files/images/gurtki/PB240041.JPG
/Files/images/gurtki/дети 006.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 489

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.