• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування - добровільне об’єднання учасників освітнього процесу (вихованців та слухачів Центру).

Робота органу учнівського самоврядування базується на Законах України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», Конвенції про права дитини, «Положенні про позашкільний навчальний заклад», постанова Кабінету Міністрів України, органів місцевого врядування, Статуті ЦНТТ.

Основною метою учнівського самоврядування в Центрі є виховання у дітей активної життєвої позиції, підготовка до дієвої участі у демократичному управлінні суспільством.

Учнівське самоврядування сприяє виробленню у вихованців певних якостей: відповідальність за доручену справу; принциповість, об’єктивність оцінки власних вчинків та вчинків оточуючих; самостійність; вміння знаходити правильне рішення, долати труднощі; творче ставлення до дійсності; ініціативність та організаторські здібності.

Найвищим органом учнівського самоврядування Центру є загальні збори вихованців, які проводяться згідно з положенням про учнівське самоврядування ЦНТТ.

Керуючим органом учнівського самоврядування Центру є парламент, діяльність якого базується на чинному законодавстві України щодо діяльності громадських об’єднань та Статуту ЦНТТ. Очолює його президент, обраний на засіданні парламенту. Виконавчим органом - є рада командирів гуртків, до якої обираються активісти від усіх гуртків Центру. Рада командирів гуртків є ланкою, яка зв’язує Парламент, колектив гуртка та керівника гуртка.

Напрямами учнівського самоврядування в Центрі є:

- пошук ефективних моделей організації життєдіяльності особистості;

- надання підтримки вихованцям з боку ровесників;

- проведення суспільно значущих акцій, конкурсів, проектів і програм.

Організація роботи Парламенту передбачає виконання вихованцями «Правил гуртківців ЦНТТ».

Кiлькiсть переглядiв: 676

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.