• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Батьківська сторінка

Шановні батьки! Увага!

Відділ освіти та міський Центр науково - технічної творчості запрошують батьків та громадськість міста до обговорення питання підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Чекаємо пропозицій за телефонами:/Files/images/малюнок 2.gif

5-10-09 - приймальня відділу освіти;

5-24-35 - начальник відділу освіти;

5-25-63 - Центр науково - технічної творчості.


Центру науково-технічної творчості надане право на здійснення позашкільної/Files/images/rzne/2.GIF діяльності за науково-технічним напрямком.

Навчальний рік починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

До гуртків 1 року навчання зараховуються діти та учнівська молодь віком від 7 до 18 років протягом навчального року ( в залежності від тривалості навчальної програми). Заняття у гуртках та секціях нашого Центру проводяться 1-3 рази на тиждень, тривалість заняття- від 1 до 4 годин (в залежності від віку вихованців, рівня навчання та року навчання).

Зміст роботи гуртків визначається навчальними планами і програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України, авторськими та адаптованими програмами, які проходять апробацію в нашому навчальному закладі.

Набір учнів здійснюється на безконкурсній основі, у одновікових та різновікових первинних колективах - гуртках. Для зарахування в гурток батькам необхідно особисто написати заяву на ім’я директора Центру та укласти договір на навчання дитини в колективі.

Заява на зарахування до гуртка

Для зарахування учнів до спортивно - технічних гуртків крім того необхідна довідка медичного закладу про відсутність протипоказань для занять

Кiлькiсть переглядiв: 760

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.