Гурток початкового технічного моделювання /Files/images/IMG_5465.JPG

Багато років плідно працює в закладі гурток початкового технічного моделювання. Останні роки дитяче об'єднання очолює талановитий, творчий педагог Рахвалова Ірина Робертівна.

Життя у гуртку ПТМ -

ЦЕ: спроби власної творчої діяльності; розвиток пізнавальної та розумової активності дитини; засвоєння вихованцями елементарних технічних уявлень і понять; формування вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами; знання про трудову діяльність дорослих у побуті та на виробництві; розвиток конструкторських здібностей, винахідливості; вміння застосовувати отримані знання на практиці виховання товариськості, вміння працювати в колективі; залучення дітей до участі у змаганнях, конкурсах, виставках, ярмарках.


Наш гурток – це не тільки навчальні заняття. Ми маємо свої свята та традиції, проводимо змагання та вікторини, рухомі ігри та конкурси. Гуртківці дитячого колективу - організатори та активні учасники відкритих творчих майстерень, виставок дитячої творчості, різноманітних акцій та масових заходів.

Вихованці гуртка - призери обласної виставки науково - технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!", призери регіональних змагань з ПТМ, переможці обласних та регіональних змагань для молодших школярів "Автоперегони", обласного інтелектуального конкурсу - захисту "Модель майбутнього", переможці міських змагань та виставок.

Блог гуртка початкового технічного моделювання.

Кiлькiсть переглядiв: 813

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.