Правила для здобувачів освіти у закладі освіти

1. Загальні правила поведінки учнів.

1.1. Вихованець приходить до закладу освіти за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у заклад освіти дотримується правил ввічливості, прямує до місця проведення занять.

1.2. Забороняється приносити до закладу освіти та на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти із закладу освіти в урочний час. У разі пропуску занять вихованець повинен пред’явити керівнику гуртка довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4. Вихованець закладу освіти приносить необхідне навчальне приладдя. Приходить до закладу освіти згідно з розкладом занять.

1.5. Вихованець закладу освіти проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Вихованці й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Вихованціі поступаються дорогою дорослим, старші вихованці– молодшим, хлопчики – дівчаткам.

1.6. Поза закладом освіти вихованці поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я закладу.

1.7. Вихованці бережуть майно закладу освіти, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

1.8. Вихованці дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків так і під час перерв.

1.9.Вихованцям забороняється:

- приносити зброю;

- палити у приміщеннях і на території навчального закладу;

- використовувати вибухові, вогненебезпечні речовини;

- вживати алкогольні вироби, наркотичні та токсичні речовини;

- вживати непристойних виразів і жестів.

- жувати гумку;

- користуватися плеєром і мобільним телефоном під час занять.

1.20.До вихованців, які привласнили чужі речі, будуть застосовані дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки вихованців, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

1.21. Вихованці, які знайшли втрачені або забуті іншими дітьми чи дорослими речі, належить здати адміністрації закладу.

2. Поведінка на заняттях


2.1. При вході педагога в навчальний кабінет гртка учні встають на знак вітання, сідають після того, як керівник гуртка відповість на вітання і дозволить сісти. Так само вихованці вітають будь-якого дорослого, що увійшов до кабінету під час занять.

2.2. Протягом заняття не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються заняття, справами. Час заняття повинен використовуватися вихованцями тільки для навчальних цілей.

2.3. Якщо під час занять вихованцю необхідно вийти з кабінету, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл укерівника гуртка.

2.4. Якщо вихованець хоче поставити запитання керівнику гуртка або відповісти на запитання, він піднімає руку. Тільки коли керівник гуртка оголосить про закінчення заняття, вихованець має право покинути кабінет.

2.5. Учень має право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних суперечливих і неоднозначних питань.

2.6.Під час відповіді на запитання педагога вихованець повинен відповідати голосно, виразно, зрозуміло.

3. Поведінка до початку заняття, на перервах і після закінчення занять.

3.1. До початку занят вихованець повинен: прибути до кабінету, підготуватися до заняття.

3.2.Під час перерви вихованці зобов’язані:
навести чистоту та порядок на своєму робочому місці; вийти з кабінету; рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони; підкорятися вимогам працівників закладу освіти, черговим; допомагати підготувати кабінет на прохання керівника гуртка; у разі спізнення на заняття постукати в двері кабінету, зайти, привітатися з керівником гуртка, вибачитися за спізнення і попросити сісти на місце.

3.3. Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки (горище, підвал, кухня, майстерня, спортзал).

3.4. Під час перерви вихованцям забороняється:
бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор; штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях чи виглядати у відкриті вікна;шуміти, заважати відпочивати іншим.

3.5.На перервах вихованці можуть звернутися до керівника гуртка, директора закладу за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.