• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міська спартакіада - творче випробування юних марганчан

Міська спартакіада - творче випробування юних марганчан

2016-02-24

27 років тому відгриміли залпи війни в Афганістані, але й досі болять рани та серця у тих, хто пройшов горнило тих днів. Пам’яті героїв була присвячена міська науково-технічна спартакіада в Центрі науково-технічної творчості міста Марганця, яка зібрала наймолодших школярів . Діти демонстрували свої знання, вирішуючи теоретичні завдання з початкового моделювання, конструювали моделі паперових літаків, займались судномоделюванням. Всі роботи були підібрані таким чином, щоб заохотити дітей до постійної творчості, розвивати творчий потенціал майбутніх моделістів. Діти отримали знання та навички, які знадобляться їм в житті. Найзахопливішим для них були запуски зроблених ними авіамоделей. В басейні, який зроблений саме для таких змагань, відбулись запливи цілої флотилії, власноруч зроблених суден.

В командній першості перемогли:

I місце – ЗОШ № 12;

II місце – Марганецька Гімназія;

III місце – ЗОШ № 3.

В особистій першості найкращими були:

авіа моделювання - Стифуняк Віталій, ЦНТТ;

судно модельний - Горєвой Назар, ЗОШ № 12;

ПТМ- Соловйов Нікіта, ЗОШ № 3.

Але найголовнішим стало те, що запрошені на спартакіаду воїни афганці Кумпан Ігор Борисович, голова спілки ветеранів-афганців та Куренкова Тетяна Сергіївна, учасник бойових дій в Афганістані, можуть пишатись підростаючим поколінням. Ветерани вручили дітям подарунки, привітали переможців та поділились спогадами про війну.

Щиро вітали напутними словами учасників міської науково-технічної спартакіади начальник управління освіти Кострикіна Валентина Василівна та Мілько Алла Георгієвна, заступник начальника управління освіти.

Завершилось свято веселими іграми, солодкими призами та подарунками, новими досягненнями та хорошим настроєм.

/Files/images/IMG_0021.JPG

/Files/images/IMG_0040.JPG

/Files/images/IMG_0031.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.