Художня обробка деревини

/Files/images/pedagogi_zakladu/image.jpgХудо́жня обро́бка деревини́ — найдавніший вид декоративно-прикладного мистецтва, виготовлення оригінальних виробів з дерева різноманітного функціонального призначення.

Загалом художня обробка дерева була вже добре розвинена за часів Русі. Відомо, що вже у І тис. н. е. дерево широко використовувалося в будівництві міст і сіл, князівських палаців і фортець. Серед ремісничих професій існували теслярі, ложкарі, бондарі, різьбярі та ін. Техніка обробки дерева була доволі різноманітна: видовбування, вирізування, розпис, випалювання тощо. Одна з найдавніших технік — видовбування — використовувалася для виготовлення побутових речей: посуду, корит, човнів.

На заняттях гуртка «Художня обробка деревини» учні знайомляться з прийомами і навичками, які є характерними для традиційних художніх промислів (токар, столяр, різьбяр по дереву).

Керівник гуртка - Мальцев Ярослав Володимирович, досвідчений педагог, майстер своєї справи.

Гуртківці виготовляють іграшки, сувеніри, речі домашнього вжитку (кухонне приладдя, стільчики), навчаються художньо оздоблювати готові вироби, оволодівають навичками роботи з різними інструментами.

/Files/images/gurtki/derevoobrobka/IMG_1443.jpg/Files/images/gurtki/derevoobrobka/IMG_9891.JPG/Files/images/gurtki/derevoobrobka/IMG_9896.JPG/Files/images/gurtki/derevoobrobka/IMG_9897.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 257

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.