Методичні матеріали протягом останнього часу були представлені:

- у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні «Позашкілля»

( № 10 за 2013 р.- стаття «Дидактичні ігри в навчально - виховному процесі», автор - Морозова М.О., керівник гуртка виготовлення сувенірів);

- у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні «Позашкілля»

(№ 7 за 2013 р.- стаття «Майстер - клас для учнів 10-12- річного віку з виготовлення літальної пінопластової моделі», соавтори Серебряков М.В., Морозова М.О., керівники гуртків);

- в обласному науково - методичному альманасі

«Нива знань» (№ 4 за 2013 р.- стаття «Впровадження ефективних методичних засобів пошуку обдарованих дітей для участі в роботі Малої Академії Наук» автор - Морозова М.О. директор ЦНТТ);

- в профільному виданні «Моделіст» (№ 3/4 за 2014 р.- стаття «Великі досягнення мікромоделей», автор Серебряков М.В., керівник гуртка).

Стаття «Створення системи допрофесійної та професійної підготовки учнівської молоді в ПНЗ » надрукована в № 4 за 2015 р. у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні «Позашкілля» (автор - Морозова М.О., директор ЦНТТ).

Стаття «Юні мореплавці» (заняття для дітей молодшого шкільного віку) надрукована в № 9 за 2015 р. у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні «Позашкілля» (автор – Кириленко О.В. керівник гуртка, Рахвалова І.Р., методист ЦНТТ)

Стаття «Підставки під візитки» ( моделювання і виготовлення виробу в гуртку художньої обробки деревини) надрукована в № 11 за 2015 р. у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні «Позашкілля»( автор – Нетюхайло О.А. керівник гуртка ЦНТТ).

Стаття "Модель літака з гумовим двигуном "Колібрі" (заняття авіамодельного гуртка) надрукована в №1 за січень 2017 р. у фаховому Всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля" (автор - Серебряков М.В. керівник авіамодельного гуртка ЦНТТ)

Стаття "Імідж позашкільного навчального закладу як ресурс його розвитку" надрукована в №6 за червень 2017 р.у фаховому Всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля" (автор - Морозова М.О. директор Центру науково-технічної творчості)

Стаття "Три богатирі" виготовлення настільної гри на трьох учасників надрукована в №8 за серпень 2018 р. у фаховому Всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля" (автор - Береда О.С. керівник гуртка початкового технічного моделювання ЦНТТ)

Стаття "Обдаровані діти" рекомендації щодо пошуку, розвитку й підтримки, надрукована в № 10 за жовтень 2018 року у фаховому Всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля" (автор - Рахвалова І.Р. керівник гуртка початкового технічного моделювання, "Світ фото")

Стаття "Математичні казки на заняттях гуртківців науково-технічного напряму та уроках математики" в № 6 за червень 2019 року у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля"(автор - Козченко С.Л. керівник технічних гуртків ЦНТТ).

Стаття "Яструбок. Виготовлення моделі літака на гумовому амортизаторі" в №8 за серпень 2019 року у фаховому всеукраїнському педагогічному виданні "Позашкілля" (автор - Серебряков М.В. керівник авіамодельного гуртка МЦНТТ).

/Files/images/metodichna_robota/03.jpg /Files/images/Позашкілля 17.jpg/Files/images/Позашкілля 2017 (6).jpg /Files/images/серп 18.jpg/Files/images/Позашкілля червень 2019.jpg/Files/images/позашк 2019.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 420

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.